2021 GMC Yukon SLT
| Stock Number: | 2119 |
| VIN Number: | 1GKS2BKD0MR248351 |
| Mileage: | 68,815 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$43,990
View Details
2019 Ford Edge SEL
| Stock Number: | 7403A |
| VIN Number: | 2FMPK4J97KBB71578 |
| Mileage: | 41,800 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$21,990
View Details
2020 GMC Terrain SLE
| Stock Number: | 7541A |
| VIN Number: | 3GKALMEV3LL342450 |
| Mileage: | 53,507 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$18,990
View Details
2018 Hyundai Santa Fe Sport
| Stock Number: | 2058 |
| VIN Number: | 5NMZUDLB5JH099514 |
| Mileage: | 55,862 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,990
View Details
2017 Ford Escape SE
| Stock Number: | 7597 |
| VIN Number: | 1FMCU9GD1HUB05757 |
| Mileage: | 88,383 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$12,490
View Details
2015 Nissan Murano Platinum
| Stock Number: | 7532A |
| VIN Number: | 5N1AZ2MH9FN288050 |
| Mileage: | 149,039 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,990
View Details
2016 GMC Acadia SLE
| Stock Number: | 7585A |
| VIN Number: | 1GKKVPKD7GJ110927 |
| Mileage: | 215,949 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$5,990
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing