Sold
2023 Ram 3500 Tradesman
| Stock Number: | 2106 |
| VIN Number: | 3C63R3CL2PG597126 |
| Mileage: | 17,900 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7L I6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 Ram 5500 Chassis DRW
| Stock Number: | 7480 |
| VIN Number: | 3C7WRNBL4MG586095 |
| Mileage: | 41,504 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Regular Cab 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7-L L-6 OHV 24V Turbo Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Ram 3500 Tradesman
| Stock Number: | 7550 |
| VIN Number: | 3C63R3AJ8NG420739 |
| Mileage: | 9,569 miles |
| Efficiency: | 18-24miles city / 30 - 32 miles hwy |
| Body Style: | Regular Cab 4WD |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.4L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Ram 3500 Tradesman
| Stock Number: | 7374 |
| VIN Number: | 3C7WRTAJ7NG123163 |
| Mileage: | 43,769 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 26 - 34 miles hwy |
| Body Style: | Chassis |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | 4X4 |
| Engine: | 6.4-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Chevrolet Suburban LT
| Stock Number: | 2037 |
| VIN Number: | 1GNSKCKD4NR195521 |
| Mileage: | 72,318 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD RST
| Stock Number: | 7524 |
| VIN Number: | 1GCUYEED2NZ108528 |
| Mileage: | 69,646 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | TRUCK |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 GMC Yukon XL Denali
| Stock Number: | 2100 |
| VIN Number: | 1GKS2HKJ5KR251249 |
| Mileage: | 52,319 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Ram 2500 SLT
| Stock Number: | 7554 |
| VIN Number: | 3C6UR5DL3GG166583 |
| Mileage: | 94,869 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | PICK-UP |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7-L L-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Chevrolet Silverado 2500 LT
| Stock Number: | 2073 |
| VIN Number: | 1GC1KVEYXJF290479 |
| Mileage: | 94,928 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.6-L V-8 OHV 32V Turbo Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Stock Number: | 2110 |
| VIN Number: | 1GCPYFEL5LZ350835 |
| Mileage: | 85,148 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing