2016 Ford Mustang GT
| Stock Number: | 7310 |
| VIN Number: | 1FATP8FF2G5271485 |
| Mileage: | 15,920 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 26miles hwy |
| Body Style: | Convertible PREMIU |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | AUTOMATIC |
Price:
$31,990
View Details
2004 Ford Mustang Mach 1 Premium
| Stock Number: | 6344 |
| VIN Number: | 1FAFP42R74F181177 |
| Mileage: | 52,800 miles |
| Efficiency: | 18-20 in city city / 26 MPG hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | Dark Shadow Grey Clearcoat Metallic |
| Interior Color: | Dark Charcoal |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Engine: | 4.6L 8cyl |
| Transmission: | 5 speed Manual |
Price:
$29,990
View Details
2015 Ford F-250 Super Duty XL
| Stock Number: | 7595 |
| VIN Number: | 1FT7W2B63FEC95679 |
| Mileage: | 91,147 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$26,990
View Details
2016 Ford F-150 Lariat
| Stock Number: | 2108 |
| VIN Number: | 1FTEW1EF8GFB31885 |
| Mileage: | 96,740 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 5.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0 V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$24,990
View Details
2002 Ford F-350 Super Duty Lariat
| Stock Number: | 2041 |
| VIN Number: | 1FTWX33F12EC09714 |
| Mileage: | 101,446 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SuperCab Long Bed 4WD 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 7.3L V8 Turbocharger |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$24,490
View Details
2005 Ford Mustang GT Premium 2dr
| Stock Number: | 2024 |
| VIN Number: | 1ZVFT85H255176313 |
| Mileage: | 42,369 miles |
| Efficiency: | 22 - 28 miles city / 33 - 35miles hwy |
| Body Style: | Convertible |
| Exterior Color: | Nautical Blue Metallic |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | SUPERCHARGER |
| Transmission: | AUTOMATIC |
Price:
$22,490
View Details
2019 Ford Edge SEL
| Stock Number: | 7403A |
| VIN Number: | 2FMPK4J97KBB71578 |
| Mileage: | 41,800 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$21,990
View Details
Sold
2014 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 2055 |
| VIN Number: | 1FTFW1EF4EKD02835 |
| Mileage: | 117,300 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 5.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
2018 Ford Escape SEL
| Stock Number: | 7570 |
| VIN Number: | 1FMCU0HD6JUB37684 |
| Mileage: | 61,839 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,460
View Details
2003 Ford Mustang GT Deluxe
| Stock Number: | 7557 |
| VIN Number: | 1FAFP45X63F343776 |
| Mileage: | 85,989 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Convertible |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 4.6-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$12,490
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing