2021 GMC Yukon SLT
| Stock Number: | 2119 |
| VIN Number: | 1GKS2BKD0MR248351 |
| Mileage: | 68,815 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$43,990
View Details
2005 GMC Sierra 2500HD SLE
| Stock Number: | 2089 |
| VIN Number: | 1GTHK29U55E296433 |
| Mileage: | 66,286 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Extended Cab Long Bed 4WD 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$25,990
View Details
2020 GMC Terrain SLE
| Stock Number: | 7541A |
| VIN Number: | 3GKALMEV3LL342450 |
| Mileage: | 53,507 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$18,990
View Details
1995 GMC Sierra 2500 HD SLE EXT
| Stock Number: | 5729 |
| VIN Number: | 1GTGK29K9SE507235 |
| Mileage: | 140,000 miles |
| Efficiency: | 26 - 28 miles city / 30 hwy |
| Body Style: | Pickup Truck |
| Exterior Color: | Hunter Green |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | AUTOMATIC |
| Engine: | 5.7 Liter V8 Tpi |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,990
View Details
2016 GMC Acadia SLE
| Stock Number: | 7585A |
| VIN Number: | 1GKKVPKD7GJ110927 |
| Mileage: | 215,949 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$5,990
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing