2005 GMC Sierra 2500HD SLE
| Stock Number: | 2089 |
| VIN Number: | 1GTHK29U55E296433 |
| Mileage: | 66,286 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Extended Cab Long Bed 4WD 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$25,990
View Details
2016 Ford F-150 Lariat
| Stock Number: | 2108 |
| VIN Number: | 1FTEW1EF8GFB31885 |
| Mileage: | 96,740 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 5.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0 V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$24,990
View Details
2018 Subaru WRX STI
| Stock Number: | 2114 |
| VIN Number: | JF1VA2N67J9818825 |
| Mileage: | 79,503 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L H4 |
| Transmission: | Manual |
Price:
$24,990
View Details
1990 Chevrolet Camaro IROC Z28
| Stock Number: | 1946 |
| VIN Number: | 1G1FP33F9LL120687 |
| Mileage: | 58,370 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Convertible |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | AUTOMATIC |
Price:
$22,990
View Details
2005 Ford Mustang GT Premium 2dr
| Stock Number: | 2024 |
| VIN Number: | 1ZVFT85H255176313 |
| Mileage: | 42,369 miles |
| Efficiency: | 22 - 28 miles city / 33 - 35miles hwy |
| Body Style: | Convertible |
| Exterior Color: | Nautical Blue Metallic |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | SUPERCHARGER |
| Transmission: | AUTOMATIC |
Price:
$22,490
View Details
2019 Ford Edge SEL
| Stock Number: | 7403A |
| VIN Number: | 2FMPK4J97KBB71578 |
| Mileage: | 41,800 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$21,990
View Details
2020 Dodge Grand Caravan SXT
| Stock Number: | 7571 |
| VIN Number: | 2C4RDGCG3LR195292 |
| Mileage: | 69,114 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | MINIVAN |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$21,990
View Details
2021 Toyota Corolla SE
| Stock Number: | 2113 |
| VIN Number: | 5YFS4MCE2MP059543 |
| Mileage: | 36,401 miles |
| Efficiency: | 33 miles city / 43 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Manual |
Price:
$21,990
View Details
2019 Lincoln MKC Reserve
| Stock Number: | 2096 |
| VIN Number: | 5LMTJ3DH9KUL35774 |
| Mileage: | 35,569 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.3L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$20,990
View Details
2015 Subaru WRX Premium
| Stock Number: | 2111 |
| VIN Number: | JF1VA1D67F9834350 |
| Mileage: | 40,093 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Manual |
Price:
$19,990
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing