2024 Nissan Altima SV
| Stock Number: | 2123 |
| VIN Number: | 1N4BL4DV5RN370217 |
| Mileage: | 56,619 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | CVT CVT |
Price:
$19,990
View Details
2020 GMC Terrain SLE
| Stock Number: | 7541A |
| VIN Number: | 3GKALMEV3LL342450 |
| Mileage: | 53,507 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$18,990
View Details
2018 Subaru WRX Premium
| Stock Number: | 2101 |
| VIN Number: | JF1VA1C67J9821642 |
| Mileage: | 78,516 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | 6-Speed Manual |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2L H4 |
| Transmission: | Manual |
Price:
$18,790
View Details
2012 Chevrolet Silverado 1500 LT 143.5
| Stock Number: | 7589 |
| VIN Number: | 1GCPKSE76CF232906 |
| Mileage: | 88,967 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$15,990
View Details
2018 Hyundai Santa Fe Sport
| Stock Number: | 2058 |
| VIN Number: | 5NMZUDLB5JH099514 |
| Mileage: | 55,862 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,990
View Details
2020 Chevrolet Equinox LT
| Stock Number: | 2042 |
| VIN Number: | 2GNAXTEVXL6231867 |
| Mileage: | 96,337 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | black and white |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 170 High Power 1.5-L i4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,490
View Details
2021 Nissan Altima S
| Stock Number: | 2115 |
| VIN Number: | 1N4BL4BV5MN366471 |
| Mileage: | 89,556 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | CVT |
Price:
$14,490
View Details
2018 Ford Escape SEL
| Stock Number: | 7570 |
| VIN Number: | 1FMCU0HD6JUB37684 |
| Mileage: | 61,839 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,460
View Details
2015 Honda Civic EX
| Stock Number: | 7596 |
| VIN Number: | 2HGFG3B83FH520757 |
| Mileage: | 78,374 miles |
| Efficiency: | 31 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$13,490
View Details
2003 Ford Mustang GT Deluxe
| Stock Number: | 7557 |
| VIN Number: | 1FAFP45X63F343776 |
| Mileage: | 85,989 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Convertible |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 4.6-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$12,490
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing