2017 Ford Escape SE
| Stock Number: | 7597 |
| VIN Number: | 1FMCU9GD1HUB05757 |
| Mileage: | 88,383 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$12,490
View Details
2014 Jeep Grand Cherokee Laredo
| Stock Number: | 7560 |
| VIN Number: | 1C4RJFAG5EC439994 |
| Mileage: | 108,869 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$11,990
View Details
2016 Chevrolet Cruze LT
| Stock Number: | 7594 |
| VIN Number: | 1G1BE5SM3G7268770 |
| Mileage: | 86,372 miles |
| Efficiency: | 32 miles city / 44 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$11,990
View Details
2016 Jeep Cherokee Latitude
| Stock Number: | 2071 |
| VIN Number: | 1C4PJLCS8GW283703 |
| Mileage: | 109,700 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive |
| Exterior Color: | BROWN |
| Interior Color: | BEIGE |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.2-L V-6 SMPI |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$11,490
View Details
2011 Acura TSX
| Stock Number: | 7573 |
| VIN Number: | JH4CU2F66BC013201 |
| Mileage: | 101,884 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$10,990
View Details
2015 Chevrolet Cruze 1LT
| Stock Number: | 7574 |
| VIN Number: | 1G1PC5SB6F7226831 |
| Mileage: | 75,416 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$10,990
View Details
2017 Hyundai Elantra Limited
| Stock Number: | 2033 |
| VIN Number: | KMHD84LF1HU211421 |
| Mileage: | 100,069 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 38 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | L-4 2.0-L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$10,490
View Details
2014 Subaru Impreza Premium
| Stock Number: | 7555 |
| VIN Number: | JF1GPAC60E8317212 |
| Mileage: | 118,569 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 38 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door |
| Exterior Color: | Green |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L H-4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,990
View Details
2015 Nissan Murano Platinum
| Stock Number: | 7532A |
| VIN Number: | 5N1AZ2MH9FN288050 |
| Mileage: | 149,039 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,990
View Details
2014 Chevrolet Cruze Eco
| Stock Number: | 7593 |
| VIN Number: | 1G1PK5SB4E7369245 |
| Mileage: | 109,452 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 42 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,990
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing