Sold
2012 Ford F-250 Super Duty XL
| Stock Number: | 2049 |
| VIN Number: | 1FT7X2B69CEA37563 |
| Mileage: | 114,333 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SuperCab Long Bed 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.2-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Jeep Grand Cherokee Laredo
| Stock Number: | 2063 |
| VIN Number: | 1C4RJFAGXJC147851 |
| Mileage: | 97,101 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Chevrolet Suburban LT
| Stock Number: | 2100A |
| VIN Number: | 1GNSKHKC8HR187625 |
| Mileage: | 157,888 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | TAN |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Ford Mustang GT Deluxe
| Stock Number: | 7518A |
| VIN Number: | 1ZVFT82H065252956 |
| Mileage: | 38,371 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 4.6-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Ford Escape SE
| Stock Number: | 7459 |
| VIN Number: | 1FMCU9G61LUA26292 |
| Mileage: | 48,081 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Dk. Grey |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L L-3 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Jeep Grand Cherokee Limited
| Stock Number: | 7525 |
| VIN Number: | 1C4RJFBGXHC701270 |
| Mileage: | 112,458 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 MPI |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Cadillac CTS 3.6 Luxury
| Stock Number: | 7592 |
| VIN Number: | 1G6AR5SS8H0149096 |
| Mileage: | 80,821 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BEIGE |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 Jeep Renegade Latitude
| Stock Number: | 7409 |
| VIN Number: | ZACNJDBB7MPM48175 |
| Mileage: | 63,969 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Nissan Rogue Sport S
| Stock Number: | 7449 |
| VIN Number: | JN1BJ1CR4HW143700 |
| Mileage: | 42,002 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Chevrolet Silverado 1500 Work Truck
| Stock Number: | 7486 |
| VIN Number: | 1GCRKPE70CZ255845 |
| Mileage: | 75,133 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | PICK-UP |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing