Sold
2008 Buick Lucerne CXL
| Stock Number: | 7512 |
| VIN Number: | 1G4HD57278U109275 |
| Mileage: | 63,772 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.8-L V-6 OHV 12V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Buick LaCrosse CXS
| Stock Number: | 7523 |
| VIN Number: | 1G4GE5ED8BF195625 |
| Mileage: | 58,825 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Buick LaCrosse Leather Package
| Stock Number: | 2051 |
| VIN Number: | 1G4GB5G3XFF284387 |
| Mileage: | 111,913 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | SILVER |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Jeep Grand Cherokee Laredo
| Stock Number: | 2059 |
| VIN Number: | 1C4RJFAG3FC172484 |
| Mileage: | 110,583 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Ford F-150 XL
| Stock Number: | 2057 |
| VIN Number: | 1FTFX1CTXDFD38798 |
| Mileage: | 94,682 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | TWO WHEEL DRIVE |
| Engine: | 3.5-L V-6 Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Ford Edge SEL
| Stock Number: | 7561 |
| VIN Number: | 2FMTK4J8XFBC37763 |
| Mileage: | 93,126 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Ford Ranger XLT
| Stock Number: | 7546A |
| VIN Number: | 1FTLR4FE3BPA16796 |
| Mileage: | 84,173 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 20 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door SuperCab 4WD 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 4.0-L V-6 SOHC 12V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Nissan ROUGE SV
| Stock Number: | 2077 |
| VIN Number: | JN1BJ1CR7HW132481 |
| Mileage: | 78,947 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0L I-4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 GMC Sierra 1500 SLE1
| Stock Number: | 2080 |
| VIN Number: | 3GTEK13358G290125 |
| Mileage: | 127,946 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Maroon |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Buick Envision Premium I
| Stock Number: | 7576 |
| VIN Number: | LRBFXESX0HD050008 |
| Mileage: | 109,150 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 24V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing