Sold
2018 Jeep Compass Limited
| Stock Number: | 2102 |
| VIN Number: | 3C4NJDCB7JT169170 |
| Mileage: | 102,471 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | CREAM |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Buick Enclave Leather
| Stock Number: | 7556 |
| VIN Number: | 5GAKVBKD3GJ132472 |
| Mileage: | 98,180 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Cadillac ATS Standard
| Stock Number: | 7412 |
| VIN Number: | 1G6AG5RXXH0140813 |
| Mileage: | 104,150 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | AWD 2.0-Liter |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Honda CR-V EX-L
| Stock Number: | 2061 |
| VIN Number: | JHLRM4H78CC023794 |
| Mileage: | 99,910 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Infiniti G37
| Stock Number: | 2048 |
| VIN Number: | JN1CV6ARXBM404548 |
| Mileage: | 60,923 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.7-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Nissan Murano Platinum
| Stock Number: | 7450 |
| VIN Number: | 5N1AZ2MH7FN242345 |
| Mileage: | 111,287 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Buick LaCrosse Leather Package
| Stock Number: | 7497 |
| VIN Number: | 1G4GC5ER2DF301751 |
| Mileage: | 61,526 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 38 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Buick Regal Premium 1
| Stock Number: | 7495 |
| VIN Number: | 2G4GP5EX0E9210605 |
| Mileage: | 66,270 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Cadillac CTS Luxury
| Stock Number: | 7499 |
| VIN Number: | 1G6DG5E52D0106912 |
| Mileage: | 66,351 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Honda Civic LX
| Stock Number: | 7562 |
| VIN Number: | 19XFB2F56DE067539 |
| Mileage: | 88,900 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 42 miles hwy |
| Body Style: | Sedan 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Beige |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing