Sold
2015 Ford Edge SEL
| Stock Number: | 2067 |
| VIN Number: | 2FMTK4J97FBC36403 |
| Mileage: | 85,738 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Nissan Murano Platinum
| Stock Number: | 7563 |
| VIN Number: | 5N1AZ2MH7FN252017 |
| Mileage: | 99,259 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Orange |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Toyota Corolla Base
| Stock Number: | 7568 |
| VIN Number: | 2T1BU4EE5AC534062 |
| Mileage: | 81,226 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | 4 SPEED AUTOMATIC |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 BMW 5-Series 535i xDrive
| Stock Number: | 7522 |
| VIN Number: | WBAFU7C54DDU66475 |
| Mileage: | 119,056 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door Sedan All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L L-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Buick Enclave Leather
| Stock Number: | 7548 |
| VIN Number: | 5GAKVBKD8FJ317194 |
| Mileage: | 117,306 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Nissan Kicks SV
| Stock Number: | 2076 |
| VIN Number: | 3N1CP5CU8KL546865 |
| Mileage: | 112,405 miles |
| Efficiency: | 33 miles city / 38 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.6-L L-4 |
| Transmission: | CVT w/OD |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Chevrolet Equinox LT
| Stock Number: | 7572 |
| VIN Number: | 2GNALCEK9G1117220 |
| Mileage: | 67,309 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | 2WD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Scion Tc Release Series 10.0
| Stock Number: | 7577 |
| VIN Number: | JTKJF5C72GJ023138 |
| Mileage: | 111,356 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | Base 2dr Coupe 6a |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.5 I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Ford Escape Titanium
| Stock Number: | 7588 |
| VIN Number: | 1FMCU9J93HUA16678 |
| Mileage: | 117,508 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 GMC Sierra 1500 SLE 143.5
| Stock Number: | 7575 |
| VIN Number: | 1GTR2VE77DZ189350 |
| Mileage: | 118,995 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Extended Cab 4WD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing