Sold
2012 Buick Enclave Leather
| Stock Number: | 7529 |
| VIN Number: | 5GAKRCED6CJ297075 |
| Mileage: | 63,180 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | BEIGE |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Nissan Altima S
| Stock Number: | 7540A |
| VIN Number: | 1N4AL3AP2EC114053 |
| Mileage: | 97,684 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | TAN |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Nissan Altima S
| Stock Number: | 2075 |
| VIN Number: | 1N4AL3AP0DC107620 |
| Mileage: | 98,019 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | 6-Speed Manual |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Ford Escape SE
| Stock Number: | 2079 |
| VIN Number: | 1FMCU9GDXHUA80101 |
| Mileage: | 112,542 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | beige |
| Interior Color: | beige |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Cadillac DTS Luxury II
| Stock Number: | 7583 |
| VIN Number: | 1G6KD57Y28U151709 |
| Mileage: | 36,892 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 4.6L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Ram 1500 ST
| Stock Number: | 7508A |
| VIN Number: | 3C6JD6DK2CG169175 |
| Mileage: | 87,142 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 19 miles hwy |
| Body Style: | LWB 2WD |
| Exterior Color: | Green |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | TWO WHEEL DRIVE |
| Engine: | 3.7L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Chevrolet Malibu 1LT
| Stock Number: | 7584 |
| VIN Number: | 1G1ZC5E17BF351610 |
| Mileage: | 59,604 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 KIA Sorento LX
| Stock Number: | 7496 |
| VIN Number: | 5XYKTDA68CG279447 |
| Mileage: | 55,796 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Burgundy |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Mercedes-Benz E-Class E350 4MATIC
| Stock Number: | 7468A |
| VIN Number: | WDDHF8JB0EA868040 |
| Mileage: | 138,323 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Subaru Outback 2.5I Premium
| Stock Number: | 7516 |
| VIN Number: | 4S4BRCGC2A3370913 |
| Mileage: | 99,551 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | 6-Speed Manual |
| Exterior Color: | BEIGE |
| Interior Color: | BEIGE |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L H-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing