Sold
2014 Chevrolet Cruze 1LT
| Stock Number: | 7533 |
| VIN Number: | 1G1PC5SB1E7345899 |
| Mileage: | 86,895 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Toyota Corolla Base
| Stock Number: | 7498 |
| VIN Number: | 2T1BU4EE9AC524473 |
| Mileage: | 103,257 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | 5-Speed Manual |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Honda Civic LX
| Stock Number: | 7510B |
| VIN Number: | 19XFB2F52DE087710 |
| Mileage: | 113,377 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | Sedan 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BEIGE |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 KIA Rio EX
| Stock Number: | 2087A |
| VIN Number: | KNADN5A30G6675053 |
| Mileage: | 50,714 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | 5DR |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.6L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Chevrolet Equinox LT
| Stock Number: | 7500 |
| VIN Number: | 2GNFLFEK7G6163008 |
| Mileage: | 110,836 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chevrolet Cruze LTZ
| Stock Number: | 2052 |
| VIN Number: | 1G1PG5SB2F7235711 |
| Mileage: | 118,141 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 GMC Sierra 1500 SLE
| Stock Number: | 7513A |
| VIN Number: | 3GTP2VE30BG261359 |
| Mileage: | 160,296 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 KIA Forte LX
| Stock Number: | 7553 |
| VIN Number: | KNAFK5A81J5750725 |
| Mileage: | 105,000 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | HATCHBACK |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Nissan Sentra SV
| Stock Number: | 7565 |
| VIN Number: | 3N1AB7AP3FL681532 |
| Mileage: | 115,361 miles |
| Efficiency: | 32 miles city / 42 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SFI DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Nissan Versa SV
| Stock Number: | 7566 |
| VIN Number: | 3N1CN7AP5DL863651 |
| Mileage: | 118,991 miles |
| Efficiency: | 33 miles city / 42 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.6-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing