Sold
2015 Chevrolet Cruze LTZ
| Stock Number: | 7510C |
| VIN Number: | 1G1PG5SB4F7215069 |
| Mileage: | 105,790 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Chevrolet Cruze 2LS
| Stock Number: | 7507 |
| VIN Number: | 1G1PD5SH2B7254069 |
| Mileage: | 110,580 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | GRAY |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V FFV |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Toyota Corolla Base
| Stock Number: | 2060 |
| VIN Number: | 1NXBU4EEXAZ374825 |
| Mileage: | 176,200 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | 5-Speed Manual |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Honda CR-V LX
| Stock Number: | 7475A |
| VIN Number: | JHLRE48357C038446 |
| Mileage: | 166,352 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing