Sold
2020 Ford F-150 King Ranch
| Stock Number: | 7428 |
| VIN Number: | 1FTEW1E4XLKE79297 |
| Mileage: | 39,590 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 6.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 GMC Sierra 2500HD SLT
| Stock Number: | 7478 |
| VIN Number: | 1GT121C8XDF123720 |
| Mileage: | 95,399 miles |
| Efficiency: | 15 - 16 miles city / 20 - 21 miles hwy |
| Body Style: | PICK-UP |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.6-L V-8 OHV 32V Turbo Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Ford F-350 Super Duty PICK UP
| Stock Number: | 7530 |
| VIN Number: | 1FT8W3BT1EEA73009 |
| Mileage: | 112,606 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7-L V-8 OHV 16V Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Stock Number: | 2072 |
| VIN Number: | 1GCPYFEL2MZ119540 |
| Mileage: | 97,233 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.2-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 GMC Sierra 1500 Elevation W/3SB
| Stock Number: | 2088 |
| VIN Number: | 3GTU9CED5MG271495 |
| Mileage: | 99,484 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Ford F-150 XL
| Stock Number: | 7508 |
| VIN Number: | 1FTMF1EB4NKE01479 |
| Mileage: | 32,184 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | PICK-UP |
| Exterior Color: | Yellow |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Chevrolet Silverado 1500 LT 147
| Stock Number: | 7494 |
| VIN Number: | 1GCUYDED7KZ228833 |
| Mileage: | 84,752 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 Cadillac XT5 Luxury
| Stock Number: | 7506 |
| VIN Number: | 1GYKNBR41MZ139268 |
| Mileage: | 40,941 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 7558 |
| VIN Number: | 1FTEW1E57JFE41539 |
| Mileage: | 98,459 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | PICK-UP |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Chevrolet Silverado 1500 1LT
| Stock Number: | 7488 |
| VIN Number: | 3GCUKREC0HG429262 |
| Mileage: | 70,111 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | TRUCK |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing