Sold
2013 Chevrolet Silverado 3500HD LT
| Stock Number: | 7569 |
| VIN Number: | 1GC4K0C80DF157091 |
| Mileage: | 142,116 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.6-L V-8 OHV 32V Turbo Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Chevrolet Silverado 1500 High Country
| Stock Number: | 2095 |
| VIN Number: | 3GCUKTEJ6HG374277 |
| Mileage: | 116,973 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 20 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab Short Box 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Ford F-150 Lariat
| Stock Number: | 2098 |
| VIN Number: | 1FTFW1EF8GFA00847 |
| Mileage: | 115,872 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 5.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 2093 |
| VIN Number: | 1FTEW1E52JFB65996 |
| Mileage: | 81,140 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 143.5 W/1LZ
| Stock Number: | 7513 |
| VIN Number: | 3GCUKSECXHG118641 |
| Mileage: | 113,164 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
| Stock Number: | 7552 |
| VIN Number: | 1GCVKSEC2GZ224374 |
| Mileage: | 91,089 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Ram 1500 SLT
| Stock Number: | 7551 |
| VIN Number: | 1C6RR7TT1HS760280 |
| Mileage: | 92,134 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.7-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Ford F-150 Lariat
| Stock Number: | 2069 |
| VIN Number: | 1FTEW1EF5GFC90654 |
| Mileage: | 119,482 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 5.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chevrolet Silverado 1500 LT
| Stock Number: | 2092 |
| VIN Number: | 3GCUKRECXFG269890 |
| Mileage: | 88,642 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | Maroon |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2024 Nissan Altima SV
| Stock Number: | 2105 |
| VIN Number: | 1N4BL4DW1RN362866 |
| Mileage: | 39,431 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing