Sold
2019 Chevrolet Tahoe LT
| Stock Number: | 2112 |
| VIN Number: | 1GNSKBKC3KR137784 |
| Mileage: | 103,499 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 GMC Sierra 2500HD Work Truck Ext. Cab 4WD
| Stock Number: | 7372 |
| VIN Number: | 1GT22ZCG2DZ406931 |
| Mileage: | 95,524 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | TRUCK |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.0-L V-8 OHV 16V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Ford F-150
| Stock Number: | 7536 |
| VIN Number: | 1FTEW1E59JFD54516 |
| Mileage: | 97,048 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0 V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Buick Enclave Premium
| Stock Number: | 7506A |
| VIN Number: | 5GAEVBKW6JJ179887 |
| Mileage: | 45,529 miles |
| Efficiency: | 18miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Ram 1500 SLT
| Stock Number: | 7537 |
| VIN Number: | 1C6RR7LM6GS197444 |
| Mileage: | 89,604 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | SWB Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Toyota RAV4 XLE
| Stock Number: | 7547 |
| VIN Number: | JTMP1RFVXKD043047 |
| Mileage: | 99,193 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5 I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 7542 |
| VIN Number: | 1FTEW1E58JFC77377 |
| Mileage: | 108,101 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0 V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Hyundai Santa Fe Ultimate 2.4
| Stock Number: | 7543 |
| VIN Number: | 5NMS5CAD6KH046576 |
| Mileage: | 87,497 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 185 High Power 2.4-L i4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Chevrolet Silverado 1500 LT 143.5
| Stock Number: | 2068 |
| VIN Number: | 1GCVKREC1GZ289693 |
| Mileage: | 76,400 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Chevrolet Colorado Z71
| Stock Number: | 2084 |
| VIN Number: | 1GCGTDEN3J1300726 |
| Mileage: | 108,291 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab Long Box 4WD |
| Exterior Color: | RED |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing