Sold
2015 Ford F-150 Lariat
| Stock Number: | 7539 |
| VIN Number: | 1FTEW1EGXFKD59367 |
| Mileage: | 117,103 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 F DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 7546 |
| VIN Number: | 1FTEW1EG5FKE81621 |
| Mileage: | 93,767 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BEIGE |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 GMC Sierra 1500 SLE 143.5
| Stock Number: | 2066 |
| VIN Number: | 1GTV2UEC5FZ433683 |
| Mileage: | 121,267 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Honda CR-V LX
| Stock Number: | 7510A |
| VIN Number: | 5J6RW2H21LL004966 |
| Mileage: | 70,625 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | CVT |
Price:
Sold
View Details
Sold
2003 Toyota Tacoma
| Stock Number: | 2097 |
| VIN Number: | 5TEWN72N83Z245369 |
| Mileage: | 59,293 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Extra Cab 4WD V-6 5-Speed Manual |
| Exterior Color: | Green |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.4L V6 |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Cadillac XT4 Premium Luxury
| Stock Number: | 7441 |
| VIN Number: | 1GYFZCR40KF101766 |
| Mileage: | 76,879 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Jeep Grand Cherokee Altitude
| Stock Number: | 7509 |
| VIN Number: | 1C4RJFAG0LC153497 |
| Mileage: | 92,260 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Subaru WRX
| Stock Number: | 7541 |
| VIN Number: | JF1VA1A60J9817712 |
| Mileage: | 53,028 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door |
| Exterior Color: | Purple |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L H-4 |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2024 Nissan Sentra SV
| Stock Number: | 2047 |
| VIN Number: | 3N1AB8CV8RY244943 |
| Mileage: | 31,885 miles |
| Efficiency: | 32 miles city / 42 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SFI DOHC 16V |
| Transmission: | CVT |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Honda Civic LX
| Stock Number: | 2104 |
| VIN Number: | 2HGFE2F24NH526233 |
| Mileage: | 67,149 miles |
| Efficiency: | 33 miles city / 43 miles hwy |
| Body Style: | CVT |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing