Sold
2020 Chevrolet Equinox LT
| Stock Number: | 2043 |
| VIN Number: | 2GNAXTEV3L6262152 |
| Mileage: | 69,991 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK AND WHITE |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L i4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Chevrolet Traverse LT
| Stock Number: | 7585 |
| VIN Number: | 1GNEVGKW0LJ283121 |
| Mileage: | 108,533 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Dodge Durango GT
| Stock Number: | 7510 |
| VIN Number: | 1C4RDJDG6JC115291 |
| Mileage: | 112,429 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 Nissan ROUGE SPORT 2021
| Stock Number: | 2044 |
| VIN Number: | JN1BJ1AV1MW563702 |
| Mileage: | 73,925 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | FWD |
| Engine: | 2.0L I4 |
| Transmission: | CVT 7-Speed |
Price:
Sold
View Details
Sold
2021 Nissan Sentra SV
| Stock Number: | 2046 |
| VIN Number: | 3N1AB8CV9MY275224 |
| Mileage: | 69,087 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SFI DOHC 16V |
| Transmission: | CVT w/OD |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Chevrolet Silverado 1500 LT 143.5
| Stock Number: | 7535 |
| VIN Number: | 1GCVKREC3GZ290845 |
| Mileage: | 120,592 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Double Cab 4WD |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 GMC Acadia All Terrain 2
| Stock Number: | 2034 |
| VIN Number: | 1GKKNVLS7KZ163462 |
| Mileage: | 103,773 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | AWD |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | BROWN |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Jeep Wrangler Sport SPORT
| Stock Number: | 7484A |
| VIN Number: | 1C4AJWAG3DL634150 |
| Mileage: | 133,625 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Nissan Frontier SL
| Stock Number: | 7505 |
| VIN Number: | 1N6AD0FV4CC466459 |
| Mileage: | 91,729 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | PICK UP |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 4.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Dodge Challenger SXT
| Stock Number: | 7528 |
| VIN Number: | 2C3CDZAG1GH184733 |
| Mileage: | 98,465 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | COUPE |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact SANDOVAL AUTO GROUP
S78W18755 JANESVILLE RD
MUSKEGO, WI 53150
Phone: 414-517-8206
View Map
Print Listing
Copyright © SANDOVAL AUTO GROUP
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing